Для чого потрібне SEO?

Дуже сподіваємось, що пояснювати, що таке пошукова оптимізація в епоху, коли фактично кожен користується інтернетом, уже непотрібно. Проте, не кожен розуміє, для чого потрібна SEО-оптимізація саме йому.
Дуже сподіваємось, що пояснювати, що таке пошукова оптимізація в епоху, коли фактично кожен користується інтернетом, уже непотрібно. Проте, не кожен розуміє, для чого потрібна SEО-оптимізація саме йому.

Свого часу вихід в інтернет, став для власників бізнесу справжнім відкриттям та новим продихом у розвитку. З часом, сайтів стало настільки багато, що пошукові системи стали ретельно, та що там говорити, значно ретельніше вибирати контент, який показувати своїм користувачам.

Покращити відвідуваність власного сайту та підняти рівень конверсії – блакитна мрія чи не кожного, хто запустив власний сайт. Будемо чесними: способів для цього є багато. Але, найбільш ефективною є пошукова оптимізація.

Результатом такого розкручування сайту є найбільш бажані для власників бізнесу відвідувачі: ті, які не просто приходять випадково на сайт, але і є зацікавленими у їхньому продукті.
Як це відбувається?
Коли користувач шукає необхідну для себе інформацію, використовуючи пошукову систему, вона підбирає для нього сайти, які найкраще відповідають його запитові. Оптимізуючи сайт під певні запити, власник бізнесу фактично гарантує собі цільовий трафік та ріст позицій сайту у видачі. Адже усім відомо, що далі ніж перша сторінка видачі ніхто не шукає (може хтось і шукає, але ми таких не знаємо ☺ ).

На позицію, де розміщується сайт впливає різноманітна кількість факторів, починаючи від технічної частини та закінчуючи його мобільністю та наповненням. Саме оптимізацією сайту під необхідні параметри і займається seo-спеціаліст.

В очах випадкового перехожого, SEO-оптимізація сайту – це справжнісінька магія, проте, це, звичайно ж не так.
Чому не можна купити першу позицію у Гугл?
Якщо хтось таки не зрозумів: купити перше місце в Гуглі не можна. Чесно. На жаль чи на щастя, пошукові системи не мають бірж чи аукціонів місць видачі, яке можна придбати за символічну суму, хоча інколи дуже хотілося б. Пошуковий бот зацікавлений у тому щоб відображати своїм користувачам по-справжньому корисні для них сайти. Тому сеошник може лише опосередковано впливати на пошукові системи, використовуючи знання про роботу пошуковиків.

SEO для власників бізнесу – справжня знахідка, адже саме SEO-спеціаліст зможе підказати в якому напрямку скерувати власний бізнес так, щоб зробити його максимально ефективним та прибутковим. В процесі співпраці Ви отримуєте корисні рекомендації, які зможете використовувати навіть після закінчення співпраці. Звичайно, що коштує таке задоволення недешево. А найняти дешевого сеошника зазвичай обходиться втричі дорожче ніж заплатити хорошому спеціалістові.
Якщо ж Ви не бажаєте доручати Ваш бізнес в руки чужій людині, запрошуємо Вас до першої у Львові школи веб-маркетингу, де Ви дізнаєтесь як просувати власний бізнес в інтернеті, пройдете курс SEO-оптимізації та зможете якісно розкручувати власний сайт в мережі, повноцінно використовуючи всі її можливості.
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.