Топ-20 запитань на співбесіді з SEO

SEO-спеціаліст - посада твоєї мрії? Хочеш працювати з трендами та рекламою? Хочеш просувати сайти на топові позиції пошуку? Хочеш створювати якісний контент та працювати з відомими брендами і компаніями?
Якщо ти відкрив цю статтю, то точно відповів "Так" на всі запитання!

Гортай та знайдеш корисну інформацію для підготовки до співбесіди на посаду Веб-маркетолога та SEO-спеціаліста.

В Logos IT Academy ти точно отримаєш необхідну кількість знань та практичного досвіду для того, щоб почати роботу у веб-маркетингу та SEO.

  • Проте як потрапити у веб-маркетинг початківцю?
  • Як систематизувати набуті знання та підкорити рекрутера під час співбесіди?
  • Що точно запитають, а на які прогалини у знаннях закривають очі?
Маркетолог - це людина, що забезпечує цю присутність, створює імідж компанії чи окремого продукту. Він відповідає за перші враження та суспільну думку про свого клієнта-замовника реклами, або повноцінної маркетингової стратегії та її реалізації.

І ти як майбутній маркетолог маєш бути в тренді, орієнтуватись в усіх тенденціях, володіти необхідними інструментами. Але перш за все, ти повинен презентувати себе та підтвердити власні скіли під час співбесіди.

Резюме та співбесіда - це ключові фактори оцінки будь-якого спеціаліста перед працевлаштуванням і надзвичайно важливо підтвердити свої знання та навички і не розгубитися перед технічним спеціалістом та рекрутером.
Наш фахівець із більше ніж 7ми річним досвідом в SEO та викладач курсу "Веб-маркетинг" - Армен Григорян у цьому відео поділиться найпопулярнішими запитаннями під час співбесіди на посаду SEO-спеціаліста для початківців:

  • лише актуальні запитання та відповіді,
  • пріоритетні знання. Систматизуй отримані під час курсу знання, пріорітизуй їх та ефективно використовуй на співбесіді та під час роботи,
  • необхідні скіли для роботи з інструментами SEO,
  • бюджети та терміни,
  • лайфхаки для майбутніх маркетологів,
  • а також додаткові джерела інформації.

Про все це та навіть більше у цьому ролику! Мерщій вмикай, став лайк, та підписуйся на канал!
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Made on
Tilda