Відкриття першої школи веб-маркетингу у Львові

Чи уявляєте Ви собі успішний бізнес без втручання маркетингу? Навряд. А сучасний світ диктує нові правила і на допомогу традиційним рекламним методам приходить просування в інтернеті. Розібратись самостійно у всіх умовах та законах такої реклами буває складно особливо.

Чи уявляєте Ви собі успішний бізнес без втручання маркетингу? Навряд. А сучасний світ диктує нові правила і на допомогу традиційним рекламним методам приходить просування в інтернеті. Розібратись самостійно у всіх умовах та законах такої реклами буває складно особливо. Зважаючи на те, що вищі навчальні заклади, поки що, не готові надавати актуальну інформацію.

І от що ми подумали.

Де ще краще навчитись та набратись досвіду в такій необхідній професії інтернет- маркетолога, як не в професійній школі веб-маркетингу? Саме тому ми раді презентувати відкриття першої у Львові школи, яка навчить Вас всьому, що необхідно знати щоб вести успішні кампанії в інтернеті.

Навіщо платити двічі, та постійно вагатись, обираючи між курсами SEO, SMM, e-mail-маркетингом, контекстною рекламою чи продажами? У нас все це включено. Професійна школа веб-маркетингу покликана допомогти новачкам освоїтися у всіх особливостях просування та розкрутки сайту в інтернеті. Навчити підприємців грамотно рекламувати свій бізнес та збільшити прибуток, використовуючи можливості інтернет-маркетингу, та, звісно, розвинути нову культуру розуміння інтернет-маркетингу в Україні, виховуючи та допомагаючи існуючим та майбутнім спеціалістам цієї галузі.

Для цього, ми обрали найкращих викладачів-практиків, які зможуть доступно пояснити всі нюанси кожного напрямку та навчити використовувати ресурси максимально ефективно.
Навчання в школі комплексного інтернет-маркетингу – це:
– Унікальна можливість освоїти актуальну професію;
– Найкращі викладачі. Ми зібрали найбільш досвідчених викладачів у кожному із напрямків, які навчать Вас, послуговуючись практичним досвідом та на реальних прикладах;
– Комплексний підхід до вивчення та економія;
– Адаптованість до українських реалій;
– Сертифікат про закінчення курсу.

Цей курс буде корисний для бізнесменів, які хочуть розуміти, як правильно розвивати свою діяльність в інтернеті, та отримувати прибуток із власного сайту, як розповісти про себе та знайти нових клієнтів не виходячи із дому. А також, після закінчення курсу комплексного веб-маркетингу, Ви навчитесь більш прискіпливо та якісно обирати виконавців своєї роботи, зокрема інтернет-маркетологів, SMM-менеджерів чи SEO-спеціалістів та об'єктивно оцінювати результати роботи своєї команди.

Не менш цікавим він стане і для тих, хто уже працює у сфері маркетингу, та хоче дізнатися більше про просування в інтернеті, освоїти нові маркетингові стратегії та доповнити, ті, над якими Ви вже працюєте, вдосконалити свої знання та знайти відповіді на багато запитань у професіоналів своєї справи.

Чекаємо ми і тих, хто лише планує розвиватися у широкому маркетинговому світі. Освоюйте нову професію разом з нами, розвивайте свій бізнес та будьте успішними разом з нами!
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.