Як просувати сайт за допомогою SEO?

Сьогодні SEO вже не є чимось космічним для власників бізнесу. В онлайн-епоху всі розуміють важливість не просто наявності сайту і груп у соцмережах, але і їхнього вигляду, наповнення, технічного стану тощо. Кілька слів про пошукову оптимізацію сайту для тих, хто хоче працювати у цій галузі.
Сьогодні SEO вже не є чимось космічним для власників бізнесу. В онлайн-епоху всі розуміють важливість не просто наявності сайту і груп у соцмережах, але і їхнього вигляду, наповнення, технічного стану тощо. Кілька слів про пошукову оптимізацію сайту для тих, хто хоче працювати у цій галузі.

Працювати у SEO може кожен, треба вміти і не лінуватись вчитися, починати з малого і постійно тримати руку на пульсі – пошукові системи щоденно вдосконалюють свою роботу, аби наблизитись до користувача, і ніколи не розкривають принципів індексації до кінця.
Якщо говорити про просування сайту з SEO, починати варто з аудиту. Перевірка наявних помилок і недоліків. Технічна оптимізація сайту – це виправлення помилок у коді, скорості завантаження сторінки, коректних відповідей від сервера тощо. Для пошукових систем це дуже важливі фактори. З одного боку, для перевірки багатьох з цих пунктів (звичайно ж, ми назвали далеко не всі) існує багато спеціальних сервісів. Але все ж варто довірити таке професіоналу.

Після технічного аудиту зазвичай перевіряють on-page фактори та локальну оптимізацію сайту. Що таке On-page оптимізація? Це фактори на сторінках категорій, які впливають на індексацію пошуковими системами. Локальна оптимізація сайту це перевірка того, наскільки ваш ресурс використовує можливості для регіонального бізнесу, які надаються, наприклад, пошуковою системою Google. Грамотно виконане Local SEO поставить вашу фірму вище від конкурентів у пошуковому списку.
Комерційна частина оптимізації сайту спрямована на взаємодію з покупцем – сайт завжди має бути орієнтованим на клієнта і процес покупки має приносити задоволення, а не роздратування. Окрім цього, системи аналітики, налаштовані SEO-спеціалістами, дозволяють відстежувати поведінку користувачів, канали прибутку, середні чеки і багато-багато іншого.

Нарешті, аудит контенту. Пошукові системи дуже велику увагу приділяють текстам на сторінках вашого сайту, вони допомагають пошуковому роботу визначити, чому присвячена сторінка і який товар на ній представлено.

Звичайно ж, ми згадали лише найголовніше. Якщо ви прийняли рішення стати SEO-спеціалістом, перед вами відкривається цілий світ. І компетентні і досвідчені викладачі IT-академії Logos у Львові із задоволенням познайомлять вас із тонкощами оптимізації, підготують до перших співбесід та відкриють всі секрети для виходу на перші сторінки Google.
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.