З Новим Роком та Різдвом Христовим!

За доброю традицією на завершення року прийнято підводити підсумки, визначати власну успішність та нові цілі на майбутній рік.

Команда Logos IT Academy цілком задоволена 2016-м роком, який сміливо можна назвати роком продуктивної праці, розвитку та стрімкого росту. Протягом останніх 366 днів понад 2000 осіб отримали нові знання та професійні навики в Logos IT Academy. Не менш приємною є й статистика працевлаштування наших випускників, адже 80% з них знайшли нову омріяну роботу.

2016 рік був вельми успішним у створенні та відкритті нових проектів, серед яких:

2016-й рік був роком клопіткої праці та шаленого розвитку, роком нових завдань та викликів з якими нашій команді вдалось впоратись на всі 100%. Ми плідно попрацювали і вже у 2017 році реалізуємо нові проекти. Зокрема, на Вас чекає:

  • Запуск Logos Language School – перша та єдина вузькоспеціалізована мовна школа англійської для ІТ-спеціалістів. Адже знання англійської відкривають безмежний світовий ринок праці для програмістів та експертів у галузі ІТ.
  • Відкриття нових напрямків для спеціалістів галузі ІТ, що включають в себе освоєння проектного менеджменту, бізнес аналітики та «Sales school». Як відомо: «Недостатньо створити проект, потрібно вміти його продати».
  • Навчальний курс Game Development для тих, хто мріє створювати ігри та заробляти на цьому непогані гроші.

    

Цей рік приніс нам безліч нових ідей, частина з яких уже реалізована, а частина буде втілена в майбутньому. Власне у 2016 році у нас народилась ідея створення WMA (Web Marketing Academy) – комплексної школи веб-маркетингу, що включає в себе вивчення усіх можливостей мережі Інтернет для просування та продажу власних продуктів. Багато сил було вкладено для запуску даного проекту. Найкращі спеціалісти маркетингової сфери приєднались до нашого викладацького складу та готові поділитись таємницями успішних маркетингових стратегій.  Вже на початку 2017 року стартує перший курс WMA.

Звісно ж, до прийдешніх свят ми підготували приємний подарунок для Вас – безкоштовний захід «Магія вірусного маркетингу», який відбудеться 17 січня о 19:00. Не прогавте шанс зрозуміти таємниці вірусних рекламних кампаній та поспішайте зареєструватись, адже кількість місць обмежена.

Нехай прийдешній Новий 2017 Рік принесе Вам успіх, успішну реалізацію задуманих проектів та безліч нових можливостей. Веселих свят Вам бажає Web Marketing Academy та Logos IT Academy.

Записатися

 


×
Записатися

 ×